Optické Studio

Prodejna JaS Optik je vybavena nejmodernější technologií, která vám pomůže při výběru obrouček, znázorní rozdíly mezi různými druhy čoček a změří Vaše oči pro multifokální brýle.
Optické studio

Výběr obouček

Optické studio Vám pomůže s výběrem nových obrouček.

Abyste se mohli vidět ve zkoušených obroučkách, provedeme několik snímků. Díky fotkám je možné porovnávat různé obroučky bez neustálého sundavání a nandavání.

„Brýle se bez brýlí špatně hledají“, ale také se špatně vybírají nové. Protože si při zkoušení nových obrouček musíte sundat svoje brýle, může pro Vás být těžké poznat, jak Vám obroučky sluší. Obvyklé řešení je dát na názor někoho jiného, ale co když se Vám pak nové obroučky nebudou líbit, až do nich vyrobíme čočky s Vašimi dioptriemi? Díky fotografiím z Optického Studia se můžete ihned podívat, jak v obroučkách vypadáte, a tak rychle zjistíte, jestli se Vám líbí!

Pomoc při výběru obrouček

Výběr obrouček

Výběr čoček

Optické studio Vám pomůže s výběrem správného typu obrouček.

Pokud máte málo zkušeností s výběrem čoček do svých brýlí nebo jste se rozhodli pro změnu, jistě oceníte představení existujících druhů čoček vizuální formou.

Odborná obsluha Vám samozřejmě s výběrem pomůže, vysvětlí Vám, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy čoček, jaké mají výhody a nevýhody. Díky Optickému studiu se budete moct podívat, jak přibližně s danými čočkami uvidíte, jaká bude jejich tloušťka a váha.

Vizualizace umožňuje porovnávat jednotlivé druhy čoček mezi sebou, porovnávat jejich chování v různých prostředích (za slunce, v dešti, v kanceláři, na rybách, …) a mnoho dalších podrobností, které by Vás mohly zajímat.

Pomoc při výběru čoček

Ukázka rozdílné tloušťky čoček.

Individuální studio

Optické studio usnadňuje a urychluje měření zraku na multifokální brýle.

Při klasickém měření se „malují“ na čočky brýlí různé znaky, které je poté nutné ručně měřit. Tužka přímo před očima může být nepříjemná a při ručním měření může dojít k chybě.

Proto tento zastaralý způsob nahrazujeme moderní technologií Optického Studia. To Vás několikrát vyfotografuje ve speciálních obroučkách, které umožňují snadno změřit potřebné úhly. Všechny informace nutné k vytvoření multifokální čočky vypočítá s vysokou přesností počítač.

Měření očí v Individuální Optickém Studiu

Měření očí pro multifokální brýle